LOGOWANIE
Zarejestruj sie

The Sims 4 potwierdzone przez studio Maxis

Studio Maxis oficjalnie potwierdziło, że w 2014 roku do sklepów trafi czwarta odsłona serii The Sims. Tytuł ukaże się na komputerach PC oraz Mac. Na razie nie znamy żadnych konkretów na jego temat, ale deweloperzy zapowiadają, że w najbliższych godzinach przedstawią pierwsze oficjalne informacje.

Być może dowiemy się wówczas czy producenci zdecydują się na jakieś poważne zmiany w formule gry, które mogą być związane np. z jej funkcjami społecznościowymi lub zabawą wieloosobową.

Przypomnijmy, że The Sims narodziło się w 2000 roku. Produkcja była pomysłem Willa Wrighta, założyciela Maxis i twórcy cyklu SimCity oraz innych pokrewnych serii z Sim w tytule, które święciły największe sukcesy w latach 90. Niedługo po swoim debiucie, The Sims przerosło popularnością pozostałe gry z katalogu Maxis, stając się fenomenem i jedną z najbardziej dochodowych marek w branży elektronicznej rozrywki. Od przeszło dekady systematycznie ukazują się nowe części cyklu oraz dziesiątki mniejszych i większych dodatków, wzbogacających rozgrywkę o nowe elementy.

Źródło:
"Ender" - GRY-OnLine


Klemens
2013-05-06 19:39:15