LOGOWANIE
Zarejestruj sie

The Sims 4 na PC otrzymało sporą aktualizację – nowe funkcje, zawartość i skalowanie interfejsu użytkownika

Electronic Arts udostępniło na serwerach pecetowego wydania najnowszej produkcji Maxis StudiosThe Sims 4 – sporą aktualizację.

Wraz z nią w grze pojawiła się nowa zawartość, wzbogacono ją o przydatne funkcje, a także naprawiono wiele napotkanych błędów w działaniu. Nowinek jest sporo, ale na pierwszy plan wysuwa się oczywiście ujęta też w tytule wiadomości opcja skalowania interfejsu użytkownika do rozdzielczości, w jakiej wyświetlamy grę. Tym samym użytkownicy laptopów nie będą już musieli ograniczać swojego pola widzenia, a miłośnicy rozdzielczości 4K sięgać po lupę. Oczywiście twórcom trochę zajęło wprowadzenie tej opcji, ale wiadomo – lepiej późno, niż jeszcze później.

Obok tego twórcy zdecydowali się wzbogacić zawartość darmowego pakietu Holiday Celebration Pack o dodatkowe przedmioty, udostępnili stację radiową Hip-Hop dla wszystkich posiadaczy gry (chociaż wybrane utwory wciąż zostaną zarezerwowane dla posiadaczy DLC Get Famous), a także wprowadzili m.in. możliwość nakładania na siebie kolumn w trybie budowy. Jednocześnie w głównym menu The Sims 4 pojawił się nowy komunikator, który poinformuje graczy o wszystkich istotnych nowościach w grze. Lista poprawionych błędów jest naprawdę długa. Aktualizacja dostępna jest na razie wyłącznie dla użytkowników PC z systemem Windows i Mac. EA nie wspomniało jeszcze, kiedy nowinki trafią na konsole.

Źródło:
"LM" - gram.pl


Klemens
2019-11-13 17:08:24