LOGOWANIE
Zarejestruj sie

The Sims 4: Przygoda w dżungli - zapowiedziano nowy pakiet rozgrywki

Dodatki i pakiety do The Sims 4 wyrastają jak grzyby po deszczu, nikogo więc nie zdziwi zapowiedziane niedawno, kolejne rozszerzenie gry.

Po odhodowanych psach i kotach oraz dobrze zrobionym praniu czas na egzotyczne wojaże. The Sims 4: Przygoda w dżungli doda do świata simów nową, daleką krainę – Selvadoradę, w której nasi podopieczni zajmą się archeologią i zbadają pełne niebezpieczeństw, prastare ruiny ukryte w dzikich, tropikalnych puszczach nowego świata oraz zapoznają się z kulturą lokalnych mieszkańców Selvadorady.

Pakiet oprócz wspomnianej, nowej krainy, zaoferuje możliwość poszukiwania skarbów i artefaktów oraz zbadania starożytnych świątyń. Nowe lokacje mają być najeżone pułapkami, takimi jak zapadnie uruchamiające płomienie czy zatrute strzałki, a oprócz tego na drodze naszym simom staną pilnujące ruin szkielety. Co ciekawe, twórcy zapowiedzieli, że układ grobowców będzie za każdym razem generowany losowo, aby zachęcić graczy do częstszego odwiedzania Selvadorady. Trzeba będzie również uważać na bardziej naturalne zagrożenia, takie jak jadowite pająki i inne niebezpieczne stworzenia. Dla tych, których nie kręci przygoda w stylu Lary Croft przewidziano również bardziej przyziemne atrakcje, na przykład poznawanie lokalnej kuchni czy nowych figur tanecznych. Tak więc lepiej odkładajcie do skarbonki swoje ciężko zarobione simoleony, przygoda czeka. Premierę pakietu rozgrywki zaplanowano na 27 lutego.

Źródło:
"Riddick" - GRY-OnLine


Klemens
2018-02-15 20:55:18