LOGOWANIE
Zarejestruj sie

The Sims 4 - fani kontynuują dzieło zmarłego twórcy modów

Pomimo że The Sims 4 zadebiutowało w 2014 roku, to gra jest ciągle prężnie rozwijana. I to właśnie jej regularny rozwój zmartwił fanów oraz przyjaciół Scumbumbo.

Scumbumbo był słynną postacią na fanowskiej scenie The Sims 4. Dał się poznać nie tylko jako utalentowany modder, ale również (i może nawet przede wszystkim) jako osoba o niespotykanej cierpliwości i chęci do pomocy innym. Dlatego też wieść o jego śmierci odbiła się głośnym echem w świecie modderów oraz graczy.

Wraz z rozwojem tytułu oraz publikacją kolejnych patchów, mody stają się niekompatybilne i należy je regularnie aktualizować. Gdy zdawało się, że prace Scumbumbo będą skazane na zapomnienie, wtedy sprawy w swoje ręce wzięła społeczność. Grupa ochotników postanowiła poprowadzić stronę Sumbumbo, na której znajduje się obecnie 48 modów oraz aktualizować je w miarę wychodzenia kolejnych patchów do gry.

Stworzone przez Scumbumbo mody podejmują zróżnicowaną tematykę i regulują najróżniejsze aspekty życia simów, od ogrodnictwa po relacje międzyludzkie - jest ich tyle, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Pięknym dodatkiem do strony jest zakładka „In Memoriam”, w której widnieje wiele notek od członków społeczności, o tym jakie wrażenie wywarł na nich zmarły modder.

Źródło:
"Czaruś" - GRY-OnLine


Klemens
2020-02-11 13:37:56