LOGOWANIE
Zarejestruj sie

The Settlers Online ulegnie przemianie w trakcie magicznej akcji świątecznej

Z pewnym opóźnieniem (i antydatowaniem) Ubisoft opublikował komunikat poświęcony świątecznej edycji gry The Settlers Online.

Wejdź do świata The Settlers® Online już 29 listopada, by wziąć udział w specjalnej akcji świątecznej, wykonać unikatowe zadania i zdobyć nowe zasoby.

Miasto, PAŃSTWO – 29 listopada 2012 roku – Firma Ubisoft® oraz znane na całym świecie studio producenckie Blue Byte® przygotowują się do świąt w świecie The Settlers® Online. Począwszy od 29 listopada, kraina ta zostanie przykryta grubą warstwą śniegu i pojawią się w niej nowe codzienne zadania, specjalne świąteczne przygody, a także wiele innych atrakcji. Możemy też liczyć na wiele świątecznych elementów, takich jak ozdoby, bałwany, choinki, prezenty, smakołyki i nie tylko. Pojawi się nawet Święty Mikołaj, który osobiście rozpocznie świętowanie.

Obejrzyj zwiastun akcji świątecznej pod adresem: http://www.youtube.com/watch?v=PAyWC8ZP5S8

Ruszaj do sieci, by odkryć cuda popularnego hitu firmy Ubisoft - całkowicie za darmo i bez pobierania. Szukaj pod adresem www.thesettlersonline.pl

Pójdźmy wszyscy

W tym roku święty Mikołaj znów powraca do gry i ma worek wypełniony nowymi przygodami, codziennymi zadaniami i premiami, które rozświetlą Twoje przygody i pozwolą Ci rozwijać swoje kolonie. Pojawią się Ciasteczka, które mnożą produkcję razy trzy, a także Świąteczna uczta, która przyspiesza produkcję mieszkańców. Dodajmy do tego świąteczne prezenty, choinki, bałwanki i wiele innych elementów, a już mamy przepis na idealną świąteczną atmosferę.

Nie można zapomnieć, że święta nie byłyby świętami bez prawdziwej wyżerki! Jeśli zgadzasz się z tą teorią, nowy budynek - Chata łowcy jeleni - zostanie udostępniony dla tych graczy, którzy chcą wyprodukować mnóstwo mięsa do upieczenia, bez konieczności zużywania innych zasobów. Podobnie jak inne budynki, Chata łowcy jeleni może zostać rozbudowana, by dostarczyć jeszcze więcej świątecznych posiłków dla naszych dzielnych bohaterów.

Więcej informacji o The Settlers Online oraz możliwość dołączenia do europejskiej otwartej bety znaleźć można pod adresem "www.thesettlersonline.plKlemens
2012-12-06 20:40:43