LOGOWANIE
Zarejestruj sie

The Red Solstice za darmo w serwisie Steam

W serwisie Steam zorganizowano promocję, która pozwala za darmo zdobyć pełną wersję strategii The Red Solstice autorstwa zespołu Ironward.

Osoby zainteresowane tą produkcją powinny się pospieszyć, gdyż oferta pozostanie aktualna tylko do jutrzejszego wieczora.

Warto uściślić, że jeśli w trakcie promocji dodacie The Red Solstice do swojej biblioteki gier w Steam, to produkcja pozostanie tam już na zawsze, nawet gdy oferta dobiegnie końca.

Przypomnijmy, że The Red Solstice ukazało się w lipcu 2015 roku, wyłącznie na PC. Projekt pomyślano jako duchowego spadkobiercę popularnych modyfikacji Night of the Dead do Warcrafta III oraz Night of the Dead 2 do StarCrafta 2.

W zeszłym roku autorzy wypuścili kolejny projekt osadzony w tym uniwersum, zatytułowany Solstice Chronicles: MIA, który porzucił strategiczną mechanikę rozgrywki na rzecz strzelankowej rozwałki. Obecnie trwa promocja tej produkcji w serwisie Steam. Jej cena obniżona została o 30% do 50 złotych. Oferta dobiegnie końca 14 lutego.

Pod koniec stycznia studio Ironward poinformowało, że pracuje nad trzecią odsłoną tej marki, nazwaną Solstice Chronicles: Survivors. Produkcja będzie nastawioną na tryb kooperacyjny strzelanką, w której do sześciu graczy połączy siły w walce przeciwko hordom kosmitów. Zabawę urozmaicą elementy strategiczne, takie jak zarządzanie surowcami, czy zajmowanie terytoriów.

Solstice Chronicles: Survivors zmierza wyłącznie na pecety. Premiera ma nastąpić w tym roku.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine


Klemens
2018-02-08 16:25:16