LOGOWANIE
Zarejestruj sie

The Long Journey Home - kosmiczny sandbox ukaże się 30 maja

Studio Daedalic West ujawniło termin premiery gry The Long Journey Home. Produkcja ukaże się 30 maja bieżącego roku na komputerach osobistych.

Tytuł zadebiutuje na Steamie w cenie 39,99 dolarów (ok. 155 zł), czyli drogo. Na szczęście w naszym kraju można go będzie kupić w dużo niższej cenie – wystarczy zerknąć na znajdującą się z boku ramkę.

Projekt został zapowiedziany niemal dwa lata temu. Przez ten czas pracowało nad nim wewnętrzne studio niemieckiego wydawcy Daedalic Entertainment. The Long Journey Home opowiadać ma o losach załogi statku kosmicznego wysłanego w pierwszy w historii ludzkości lot nadświetlny. Wyprawa nie poszła jednak zgodnie z planem i z krótkiej testowej misji, zrobiła się walka o życie na drugim końcu galaktyki.

The Long Journey Home oferować ma sporą swobodę rozgrywki. Naszym celem będzie przemierzanie niezbadanej przestrzeni. Podczas eksploracji poznamy przedstawicieli innych ras, którzy zlecą nam rozmaite zadania. Będzie można też lądować na planetach, walczyć i zbierać surowce. Nikt jednak nie ma nas do niczego zmuszać i kolejność misji oraz sposób ich wykonania wybierzemy sami.

Ponadto, jako kapitan statku, będziemy musieli zarządzać załogą. Odpowiednie dobranie ludzi może zaważyć o sukcesie lub porażce. Dodatkowo warto będzie nawiązywać z nimi bliższe znajomości, poznając ich podczas rozmów.

Źródło:
"Góral" - GRY-OnLine


Klemens
2017-05-14 11:16:37