LOGOWANIE
Zarejestruj sie

The Banner Saga 2 na konsolach równo z wersją PC, lub niedługo później

Ekipa Stoic ma dobre wieści dla konsolowców - na premierę The Banner Saga 2 nie będą oni musieli czekać dużo dłużej od użytkowników pecetów.

Prace nad The Banner Saga 2 przebiegają bez zakłóceń. - Zawartość mamy już niemal skompletowaną, a to oznacza, że można przejść całą grę od deski do deski i żadnego z najważniejszych elementów scenariusza nie brakuje - zapewnia John Walton ze studia Stoic. - W ciągu kilku tygodniu wybierzemy się na jam session, by odpowiednio dobrać muzykę, wstawić ją we właściwe miejsca i zapewnić odpowiednie przejścia - zdradza.

Zaległości w kontekście The Banner Saga wciąż do nadrobienia mają konsolowcy. Na PlayStation 4 i Xboksie One pierwsza część ukażę się bowiem dopiero 26 stycznia. - Konsolowe wersje gry w końcu uzyskały certyfikację i są gotowe do wypuszczenia przed premierą The Banner Saga 2. To dla nas duża ulga - mówi Walton. Jest to tym bardziej zrozumiałe, że Stoic nad "dwójką" pracuje równocześnie na PC i konsole.

- Prace nad konsolowymi portami The Banner Saga 2 rozpoczęliśmy z nadzieją, że będziemy je mogli wypuścić razem z, lub niedługo po premierze na Steamie. Wszystko świetnie się układa każdego kolejnego dnia, ale przed nami jeszcze kilka miesięcy ciężkiej pracy - dodaje przedstawiciel studia Stoic.

Źródło:
Patryk Purczyński - gram.pl


Klemens
2015-12-31 10:47:08