LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Ten rok raczej nie wchodzi w grę jako data premiery StarCraft II: Heart of the Swarm

Dustin Browder potwierdził to, co wielu uzna zapewne za oczywistość. Na premierę StarCraft II: Heart of the Swarm będziemy musieli poczekać prawdopodobnie do 2012 roku.

Kapitan Oczywisty przybył i zdarł niemal całą nadzieję z tych, którzy jednak wierzyli, że StarCraft II: Heart of the Swarm może ukazać się jeszcze przed tegorocznymi świętami Bożego Narodzenia. A zaczęło się niewinnie... - Nie znam odpowiedzi na to pytanie - rzekł Dustin Browder zapytany o to, czy gra ma szansę ukazać się przed końcem roku.

Po chwili nie pozostawił jednak zbyt wielu złudzeń. - Pracujemy nad tym tytułem tak ciężko, jak to tylko możliwe. Naprawdę kładziemy nań duży nacisk i staramy się go skończyć możliwie najszybciej. Nie sądzę jednak, byście mogli w niego zagrać już w tym roku. To wydaje mi się wysoce nieprawdopodobne.

Słowa te pokrywają się z wieściami z października ubiegłego roku. Wówczas zaznaczano, że StarCraft II: Heart of the Swarm zadebiutuje najwcześniej za 18 miesięcy. Mike Morhaime potwierdził z kolei przed kilkoma dniami, że praca nad RTS-em w istocie wre. Cudów od ekipy Dustina Browdera nie można jednak wymagać.

Źródło:
Patryk "Pepsi" Purczyński - gram.pl


Klemens
2011-02-14 12:23:54