LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Techland zaprasza na najbardziej zwariowaną wycieczkę w kosmos. Holy Potatoes! We're in Space?! w Polsce w lutym

Techland opublikował komunikat poświęcony grze Holy Potatoes! We're in Space?!.

Ziemniaki powracają. Po niezwykle ciepło przyjętym przez graczy Holy Potatoes! A Weapon Shop?!, wielkimi krokami zbliża się kolejna odsłona szalonej i wielowarstwowej serii – Holy Potatoes! We’re in Space?!. Grę w wersji PC, stworzoną w niezależnym Daylight Studios, wprowadzi na rodzimy rynek Wydawnictwo Techland – polski partner niemieckiego Daedalic Entertainment. Będzie to pierwsze wydanie pudełkowe gry na świecie.

Holy Potatoes! We’re in Space?! to jeden z najoryginalniejszych tytułów 2017 roku. Gracz pokieruje duetem bohaterek – Cassie i Fay, które przemierzają losowo generowany wszechświat w celu ratowania dziadka z rąk niecnej federacji Eclipse. Przed graczem stoją niebagatelne wyzwania jak podbicie dziesiątek planet i galaktyk. Na drodze do zwycięstwa stoją osobliwe „gatunki”, jak nikczemne brokuły czy kosmiczne cukinie, a dzięki ziemniaczanym inżynierom gracz może ulepszać i wyposażać w mocniejszą broń statek, by potem stawić czoła wrogom podczas epickich starć. Holy Potatoes! We’re in Space?! wypełniona jest wyjątkowym humorem, ale zadania stawiane przed graczem wymagają planowania i trafności podejmowanych decyzji. Elementy zarządzania, pozyskiwania zasobów, losowość warunków w których znajduje się nasz bohater angażują w znacznym stopniu gracza. Od trafności jego decyzji zależy rozwój akcji.

Zwiastun Holy Potatoes! We’re in Space?!:

https://youtu.be/6io-ZOCJmq4

Rozgrywka w Holy Potatoes! We’re in Space?! to nowatorskie połączenie gry przygodowej ze szczyptą strategii (zarządzanie zasobami oraz załogą statku), turowym systemem walki oraz mechanikami rodem z gier roguelike, takich jak Don’t Starve, i Minecrafta (poszukiwanie zasobów, crafting). Wszystko to podane z porcją oryginalnego poczucia humoru.

W poprzedniej odsłonie serii - Holy Potatoes! A Weapon Shop?! – gracz wcielał się we właściciela sklepu z bronią w zwariowanym, ziemniaczanym świecie. Produkcja może pochwalić się 80-cioma procentami pozytywnych opinii na Steam.

W kosmos wraz z szalonymi ziemniakami startujemy 28 lutego. Holy Potatoes! We’re in Space?! dostępne będzie na PC w polskiej wersji kinowej i cenie 49,90 zł.Klemens
2017-02-01 06:44:51