LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Techland nawiązuje współpracę z IMGN.PRO, wydawcą gry American Truck Simulator

Techland opublikował komunikat poświęcony nawiązaniu współpracy z IMGN.PRO.

Wydawnictwo Techland z przyjemnością informuje o nawiązaniu współpracy z wydawcą gry American Truck Simulator, firmą IMGN.PRO. Wydawnictwo Techland staje się wyłącznym i oficjalnym dystrybutorem wydania pudełkowego gry w Polsce.

"American Truck Simulator to jeden z najbardziej wyczekiwanych w Polsce tytułów, o czym mieliśmy okazję przekonać się prezentując go na tegorocznych targach Poznań Game Arena. Wybór firmy Techland jako oficjalnego partnera dystrybucyjnego był podyktowany skalą przedsięwzięcia jaką jest wydanie tej gry. Wierzymy, że zaangażowanie takiego zespołu profesjonalistów zapewni American Truck Simulator sukces na nową skalę w historii gier studia SCS Software w Polsce." – komentuje Bartosz Moskała, współwłaściciel IMGN.PRO.

„Ogromnie cieszymy się z możliwości współpracy z wydawcą gry American Truck Simulator, firma IMGN.PRO.”- komentuje Tomasz Gawlikowski, Dyrektor Marketingu i PR na rynku polskim. „American Truck Simulator, to wyjątkowy tytuł. Skala przedsięwzięcia jest ogromna. Zgodnie z naszym zwyczajem, zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby fani otrzymali nie tylko świetną grę w genialnym wydaniu, ale też zapewnimy multum emocji towarzyszących premierze, które jeszcze bardziej pozwolą poczuć wyjątkowy klimat tej produkcji.” – dodaje Gawlikowski.

American Truck Simulator to najnowszy, aktualnie powstający, tytuł ze stajni studia SCS Software. Gracz będzie miał okazje wcielić się w rolę kierowcy legendarnych amerykańskich ciężarówek i dostarczać rozmaite ładunki na terenie Stanów Zjednoczonych. Podczas misji transportowych będzie można podziwiać zapierające dech w piersiach widoki i najbardziej charakterystyczne obiekty oraz budowle w USA.

Więcej o szczegółach dotyczących nadchodzącej premiery już niebawem.Klemens
2015-12-17 20:50:40