LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Teamfight Tactics podbija Twitcha. W 24h popularniejsze od Fortnite i GTA 5

Teamfight Tactics, nowy tryb gry w League of Legends od Riot Games, miał wczoraj swoją premierę na serwerze testowym LoLa.

Każdy, kto posiada tam konto, może cieszyć się nowym sposobem rozgrywki bazującym na popularnym modzie Auto Chess. Na oficjalnych serwerach Teamfight Tactics zadebiutuje wraz z następnym patchem, co według standardowego harmonogramu powinno odbyć się w przyszłym tygodniu w nocy z wtorku na środę (25-26 czerwca).

Od wczoraj Teamfight Tactics bije rekordy popularności na platformie Twitch przeganiając w liczbie widzów takie produkcje jak Fortnite, Grand Theft Auto 5 czy League of Legends. Warto pamiętać, że ten tryb gry dostał na Twitchu swoją własną kategorię. Imponuje również fakt, że duża liczba widzów nie jest sprawką tylko jednego streamera, lecz kilku popularniejszych, którzy zdecydowali się pokazać jak wygląda gra szerszej publiczności.

Na naszych oczach coraz większą popularność zyskuje nowy gatunek gier. Wywodzący się od moda Dota Auto Chess do gry Dota 2 stał się hitem w ciągu zaledwie kilku miesięcy. To sprawiło, że najwięksi producenci gier starają się stworzyć swoją wersję Auto Chess i przyciągnąć graczy do rozgrywki. Możemy już zagrać w Dota Underlords od Valve oraz Teamfight Tactics od Riot Games. Na swoją premierę czeka również gra twórców oryginalnego moda Auto Chess, która będzie dostępna na platformie Epic Games Store.

Źródło:
"Froozyy" - GRY-OnLine


Klemens
2019-06-19 10:48:17