LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Tajemnicza i wielka wyprzedaż towaru w Empiku

Empik po cichu rozpoczął w lutym ogromną wyprzedaż towaru. Do promocji trafiły rozmaite filmy, płyty z muzyką oraz oczywiście gry.

Opublikowana lista jest przeogromna (175 stron pliku PDF) i niestety nie uwzględniono w niej finalnych cen produktów. Dodatkowo, nie wiedzieć czemu, rabaty nie są widoczne ani na stronie sklepu, ani w salonach, ale podczas dokonywania zakupu, przy kasie naliczany jest stosowna obniżka.

By sprawdzić jaką cenę ma interesujący Was produkt trzeba więc wykonać następujące kroki:

* otworzyć dokument z listą przecen,
* wejść na stronę empik.com,
* po odszukaniu w dokumencie interesującej Was gry, kopiujecie jej numer znajdujący się z lewej strony. W przypadku np. „SLEEPING DOGS DE PS4” będzie to „15794222”,
* numer wklejacie w wyszukiwarce na stronie Empika, dzięki czemu odnajdujecie kartę produkcji. Uwaga! Metoda ta nie działa w każdym przypadku i nieraz trzeba wyszukać grę, wpisując jej tytuł ręcznie;
* teraz patrzymy nie na zwykłą cenę, lecz na tą przekreśloną - w tym przypadku jest to 239,99 zł. Od tej kwoty odliczamy rabat, który dla tej pozycji wynosi 70%. W sklepie powinniśmy więc zapłacić za grę jakieś 72 zł.

Pamiętajcie jednak, że zapewne wiele z uwzględnionych w wyprzedaży gier możecie po prostu nie znaleźć u siebie w sklepie. Dostępność towaru da się jednak sprawdzić na stronie internetowej.

Źródło:
"Góral" - GRY-OnLine


Klemens
2016-03-31 18:02:42