LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Symulator Kozy - dodatek MMO już na iOS i Androidzie

W listopadzie zeszłego roku Coffee Stain Studios wydało bardzo ciekawy, darmowy dodatek, który przemieniał Symulator Kozy w... grę MMO.

Dokładniej oznaczalo to, że w grze mogliśmy dołaczyć do którejś z wybranych pięciu klas postaci – Łotra, Maga, Wojownika, Łucznika bądź Mikrofalówki i wyruszyć w bój parzystokopytnym przyjacielem.

Nasza koza po drodze musiała pokonywać przeciwników. Największymi wrogami kóz okażą się tutaj owce. Nie zabrakło również typowych dla tego typu gier dość postaci, takich jak elfy czy krasnoludy. Naszym zadaniem w grze jest przemierzanie kozą fantastycznego świata i wykonywanie kolejnych absurdalnych misji, za które otrzymujemy dodatkowe bonusy. Gracz może rozwijać też swoją postać maksymalnie do 101 poziomu.

Jeśli jeszcze nie graliście w Symulator Kozy MMO, a nie macie ochoty siedzieć sztywno przed ekranem komputera, mamy dla Was dobre wieści – dodatek trafił właśnie na urządzenia mobilne z iOS i Androidem. Nie jest jednak darmowy, jak to było w przypadku wersji na PC. W App Store zapłacimy za niego 4,99 euro, w Sklepie Play natomiast – 19,00 zł.


Źródło:
Katarzyna Dąbkowska - gram.pl


Klemens
2015-09-05 08:11:42