LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Supreme Commander - w planie wydawniczym CD Projekt!

Mamy przyjemność poinformować, że w planie wydawniczym CD Projekt pojawiła się rewelacyjna strategia czasu rzeczywistego: Supreme Commander!

Mamy przyjemność poinformować, że w planie wydawniczym CD Projekt pojawiła się rewelacyjna strategia czasu rzeczywistego: Supreme Commander!

Supreme Commander to nowatorska gra RTS, pozwalająca prowadzić rozgrywkę na mapach o niespotykanej dotąd wielkości, gdzie w potyczkach może na raz uczestniczyć nawet kilka tysięcy jednostek! W kontrolowaniu tych gigantycznych armii pomaga zaawansowany system regulacji perspektywy, dzięki któremu możliwe jest płynne przejście z widoku szczegółowego do globalnego, który ukazuje nasze oddziały w postaci małych punkcików.
Warto także dodać, iż do naszej dyspozycji zostanie oddanych ok. 300 zróżnicowanych jednostek oraz budynków, a rozgrywka toczyć się będzie zarówno na ziemi, jak i na wodzie oraz w powietrzu.

Fabuła tej gry koncentruje się wokół odwiecznego konfliktu pomiędzy trzema frakcjami: United Earth Federation - zjednoczone siły ziemskie, Aeon Illuminate - koloniści ziemscy, obdarzeni unikatowymi mocami przez Obcych oraz Cybran Nation - androidy, które zdecydowały się wystąpić przeciwko swoim stwórcom. Wszystkie trzy obozy dążą do jednego, aby zwyciężyć i zakończyć trwającą od wieków "Nieskończoną wojnę".

Supreme Commander pojawi się już w marcu w polskiej, kinowej wersji językowej i w sugerowanej cenie 99,90zł. Gra objęta będzie dożywotnią gwarancją CD Projekt, a w każdym pudełku będzie można znaleźć Wirtualne Pieniądze na zakup innych gier. Wkrótce w sklepie gram.pl będzie można składać zamówienia przedpremierowe na grę.

Więcej informacji na stronie:
www.gram.pl/SupremeCommander


Informacja Prasowa CD Projekt
2007-01-25 15:32:51