LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Super Meat Boy od dziś za darmo

Dziś mijają równo dwa tygodnie, odkąd w sklepie Epic Games można zdobyć za darmo Subnauticę. Oznacza to, że wielkimi krokami zbliża się koniec tej oferty. Miłośnicy tego typu promocji nie mają jednak co się smucić.

W ciągu najbliższych kilku godzin (najprawdopodobniej w okolicach 19:00 czasu polskiego) wystartuje bowiem kolejna akcja. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, w jej ramach na nowej platformie cyfrowej dystrybucji będzie można bezpłatnie przygarnąć Super Meat Boy od studia Team Meat. Tytuł będzie dostępny w tej formie do 10 stycznia.

Aby otrzymać Super Meat Boy za darmo należy, po wystartowaniu promocji wejść na kartę produktu w sklepie Epic Games i kliknąć przycisk „Za darmo”. Oczywiście niezbędne jest posiadanie konta na stronie.

Super Meat Boy to niezależna dwuwymiarowa platformówka, która zadebiutowała na rynku w 2010 roku. Powinna ona przypaść do gustu przede wszystkim miłośnikom wyzwań, gdyż charakteryzuje się wysokim poziomem trudności. Zawiedzeni nie powinni być również miłośnicy surrealistycznych klimatów, gdyż w takim utrzymana jest cała produkcja. Wystarczy wspomnieć, że główny bohater to krwawiący kawałek mięsa, a jego głównym przeciwnikiem jest płód sterujący robotem.

Jeśli ktoś wolałby mieć Super Meat Boya na Steamie, to warto pamiętać, że w ramach świątecznej wyprzedaży można go zakupić na platformie firmy Valve za nieco ponad 5 złotych. Oferta Epic Store powinna jednak przyciągnąć przeciwników DRM, gdyż tamtejsza wersja dzieła studia Team Meat takowego zabezpieczenia nie posiada.

Źródło:
"AlexB" - GRY-OnLine


Klemens
2018-12-28 14:08:31