LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Stronghold Kingdoms: za dwa tygodnie wystartuje nowy świat oparty na mapie Europy

Firefly Studios ogłosiło, że 13 lutego gracze będą mogli zagrać w MMORTS Stronghold Kingdoms w nowym świecie - Europie.

- Od momentu, gdy Stronghold Kingdoms zostało wydane jako publiczna beta w 2010 roku, gra nie przestała się rozwijać, za co dziękujemy naszym graczom – powiedział przedstawiciel Firefly Studios. – W ostatnim roku korzystaliśmy z wielu sugestii graczy wydając co miesiąc nowe aktualizacje. Nowy serwer to coś, o co gracze prosili nas od dawna. „Europa” to pojedynczy świat gry z 32 państwami i nieustająca walką!

Start nowego świata zaplanowano na 13 lutego, godzinę 16:00 czasu polskiego. Będzie on liczył jak dotąd najwięcej wiosek i państw spośród wszystkich dostępnych światów. W grze znajdą się: Norwegia, Wielka Brytania, Irlandia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Belgia, Holandia, Niemcy, Dania, Szwajcaria, Włochy, Austria, Czechy, Słowacja, Węgry, Wschodnie Bałkany, Zachodnie Bałkany, Grecja, Bułgaria, Turcja, Rumunia, Mołdawia, Ukraina, Polska, Litwa, Białoruś, Łotwa, Estonia, Rosja, Finlandia oraz Szwecja. Każdy kraj będzie miał własny ustrój polityczny, ale pojawi się też możliwość władania większą liczbą państw, a nawet całą Europą.

Firefly Studios podkreśla, że nowy świat gry to nie tylko spełnienie oczekiwań fanów, którzy już od dawna grają w Stronghold Kingdoms, ale i doskonała okazja, by nowi gracze spróbowali swoich sił.

Źródło:
Małgorzata Trzyna - gram.pl


Klemens
2014-02-01 16:48:44