LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Strategia czasu rzeczywistego War Conflict trafiła na urządzenia z iOS i Androidem

Gaijin Entertainment, twórcy War Thunder, ogłosili, że na urządzenia mobilne z iOS i Androidem trafił RTS War Conflict, osadzony w realiach II wojny światowej.

W War Conflict celem jest zdobywanie surowców, rozwijanie własnej bazy operacyjnej i rozbudowywanie arsenału. W grze można posługiwać się rozmaitymi narzędziami zagłady z lat 1939-1945, należącymi do czterech nacji - USA, ZSRR, Niemiec i Japonii. Wśród różnych rodzajów uzbrojenia znajdziemy amerykański czołg Sherman, rosyjski myśliwiec IŁ-2 i niemieckie rakiety balistyczne V-2.

Zajmując terytoria wroga, można zdobyć cenne surowce, dzięki którym rozwiniemy własną machinę wojenną. Jednak trzeba zawsze pamiętać o przygotowaniu solidnej obrony, gdyż niespodziewany kontratak może namieszać w naszych planach. Jeśli zaś wróg nie zdoła przedrzeć się przez linie obronne, będziemy mieli sporo czasu na dokładne obmyślenie dalszej strategii.

- War Conflict zapewnia wciągającą rozgrywkę i dostarcza ogromną dbałość o szczegóły, gwarantując fanom gier strategicznych w czasie rzeczywistym, produkt, w którym zdecydowanie mają możliwość wykazać się umiejętnościami zarządzania zasobami - powiedział Anton Yudintsev, CEO Gaiijin Entertainment. - Dzięki specjalnemu trybowi Operacji Specjalnych, uczestnicy rozgrywki co tydzień mogą brać udział w wydarzeniach inspirowanych przebiegiem II Wojny Światowej. W związku z tym War Conflict to nie tylko gra dla maniaków planowania strategii, ale także zajmująca rozrywka dla entuzjastów historii i miłośników wydarzeń z okresu II WŚ.

Źródło:
Małgorzata Trzyna - gram.pl


Klemens
2016-11-06 15:48:01