LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Strategia Civil War II otrzyma dodatek The Bloody Road South

Studio AGEOD poinformowało, że wydana w ubiegłym roku turowa gra strategiczna Civil War II otrzyma dodatek zatytułowany The Bloody Road South.

Na jego zawartość składa się siedem nowych scenariuszy o zróżnicowanym stopniu złożoności (od pojedynczych bitew po kilkuletnie kampanie na terenie całych Stanów Zjednoczonych), a każdy z nich można rozgrywać zarówno po stronie Unii, jak i Konfederacji. Premiera rozszerzenia nastąpi 6 lutego. Do jego działania niezbędne jest posiadanie „podstawki” zaktualizowanej do wersji 1.03.

A oto pełna lista scenariuszy, które znajdą się w The Bloody Road South:

* Thunder at the Crossroads – bitwa pod Gettysburgiem (1863);
* Make Georgia Howl – bitwa pod Atlantą (1864);
* Dwa większe scenariusze o wydarzeniach roku 1862 (po jednym na front wschodni i zachodni);
* Kampania Struggle for the Heartland (toczona w latach 1862-1865);
* Kampania Triumph & Defeat (1863-1865);
* Kampania Bloody Roads South (1864-1865).

Nie zapowiedziano żadnych zmian lub nowości w mechanizmach rozgrywki względem podstawowej wersji Civil War II ani nawet nowych jednostek, toteż można zakładać, że The Bloody Road South będzie pozbawione tego rodzaju elementów. Nie podano również informacji o cenie dodatku i jego dostępności, lecz nie ulega wątpliwości, że nie trafi on na półki sklepowe w Polsce, biorąc pod uwagę, że tak samo było z „podstawką”. Na szczęście rozszerzenie powinno być dostępne przynajmniej w dystrybucji cyfrowej. Produkcja studia AGEOD jest przeznaczona wyłącznie na pecety.

Źródło:
"Draug" - GRY-OnLine


Klemens
2014-01-30 18:47:32