LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Sterowniki GeForce 375.86 z ulepszeniami dla Battlefield 1, Civilization VI i Steep

Wysyp dużych premier sprawił, że pracownicy firmy Nvidia uwijają się jak w ukropie, próbując zoptymalizować własne drivery pod wydane niedawno tytuły.

Najnowszym tego owocem stały się sterowniki dla kart GeForce opatrzone numerem 375.86 WHQL.

Sterowniki zostały zoptymalizowane pod kątem gier Battlefield 1, Sid Meier’s Civilization VI, dodatku Tom Clancy's The Division: Survival oraz otwartej bety Steep, która zorganizowana zostanie w dniach 18-21 listopada. Ostatnia z tych pozycji otrzymała również profil 3D Vision, ale na razie jest to tylko wczesna jego wersja i twórcy obecnie nie zalecają korzystania z tej technologii w przypadku tego tytułu.

Sterowniki 375.86 WHQL oferują także profil SLI Call of Duty: Infinite Warfare. Tradycyjnie usunięto również sporo błędów. Tym razem dotyczyły one nie konkretnych gier, a ogólnych problemów, jakie pojawiały się na systemach Windows, takich jak np. niewykrywanie niektórych modeli telewizorów firmy Loewe Technologies czy przekłamania w animowanych GIF’ach.

Dodajmy, że do wspieranych opisywanym oprogramowaniem komponentów należą karty grafiki GeForce z serii 400,500, 600, 700, 900, 1000 oraz TITAN, także w wersjach mobilnych. Sterownik możecie pobrać z oficjalnej strony firmy lub poprzez aplikację GeForce Experience.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine


Klemens
2016-11-16 19:56:47