LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Steel Division: Normandy 44 - pierwszy zapis rozgrywki

Studio Eugen Systems zorganizowało ponad godzinny stream z nadchodzącej strategii bitewnej Steel Division: Normandy 44.

Ponadto twórcy opublikowali na oficjalnej stronie artykuł opisujący dynamiczną linię frontu, będącą jednym z najważniejszych elementów gry. Będzie ona zaprezentowana wizualnie na mapie, jako starcie czerwonych i niebieskich stref wpływów poszczególnych stron. Pozwoli to błyskawicznie zorientować się, w jakim miejscu toczą się walki i gdzie potrzebne są posiłki.

Jednocześnie część jednostek będzie w stanie przekroczyć linię frontu bez wpływania na nią. Z tego powodu strona przeciwna nie zauważy ich ruchów, co umożliwi ataki z zaskoczenia. Do tej grupy należeć będą m.in. zwiadowcy oraz specjalizujące się w niszczeniu czołgów oddziały piechoty wyposażone w bazooki.

Ponadto jednostki działające poza naszą strefą wpływów będą sprawowały się znacznie gorzej i w niektórych sytuacjach rzucą się do ucieczki lub złożą broń. Dlatego zwycięstwo nie zawsze będzie wymagało wybicia wrogiej armii do ostatniego żołnierza. Często lepszym pomysłem okaże się odseparowanie części wojsk od sojuszników i wymuszenie poddania. Oczywiście, tutaj też będzie kilka wyjątków i np. dowódcy oraz spadochroniarze będą mogli bez żadnych problemów działać po stronie linii frontu kontrolowanej przez nieprzyjaciela.

Obejrzyj transmisję na żywo z kanału ParadoxInteractive na stronie www.twitch.tv


Przypomnijmy, że Steel Division: Normandy 44 zmierza wyłącznie na pecety. Premiera gry ma nastąpić w tym roku.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine


Klemens
2017-03-23 19:52:29