LOGOWANIE
Zarejestruj sie

StarCraft 2: Legacy of the Void zamknie historię StarCrafta

Wygląda na to, że w końcu doczekamy się finału rozpoczętej w 1998 roku historii Zergów, Terran i Protossów.

Tak wynika z rozmowy serwisu IGN z przedstawicielem firmy Blizzard, w której stwierdził on, że ostatnia części trylogii StarCraft II, zatytułowana Legacy of the Void zakończy wątki obecne od pierwszego StarCrafta i kontynuowane w „dwójce”. Bez paniki jednak – Blizzard zapewnił, że nie oznacza to końca serii StarCraft i możemy spodziewać się kolejnych produkcji osadzonych w tym uniwersum:

Starcraft będzie istniał jako uniwersum. Mamy nadzieję wykorzystać inne aspekty tego świata, ale historia rozpoczęta w StarCraft I i kontynuowana w StarCraft II zostanie rozwiązana w Legacy of the Void. Wszystkie głównie postacie doczekają się dobrej, satysfakcjonującej konkluzji”.

Samo Legacy of the Void będzie samodzielnym dodatkiem, podobnie jak Wings of Liberty i Heart of the Swarm skupiającym się na jednej rasie. Tym razem pokierujemy Protossami i jako Artanis staniemy na czele Złotej Armady celem odzyskania rodzinnej planety – Aiur. Oprócz nowej jednostki Protossów – teleportującego się Adepta – rozszerzenie udostępni kolejne mapy (w tym starożytną świątynie Protossów i platformę naprawczą Terran) oraz wprowadzi kilka zmian do rozgrywki, w tym większą liczbę robotników na początku gry.

Źródło:
"Entelarmer" - GRY-OnLine


Klemens
2015-03-20 14:41:00