LOGOWANIE
Zarejestruj sie

StarCraft: Mass Recall pozwala rozegrać kampanie z pierwszej części na silniku gry StarCraft II

Mod StarCraft: Mass Recall pozwala na rozegranie kampanii dla jednego gracza z pierwszej odsłony cyklu StarCraft na silniku gry StarCraft II.

Pierwsza wersja pojawiła się pod koniec marca ubiegłego roku, jednak parę dni temu pojawiła się duża aktualizacja, wprowadzająca szereg poprawek i brakujących elementów. Wydanie 5.4.2 zawiera wszystkie misje z oryginalnej kampanii, jak również z oficjalnego rozszerzenia StarCraft: Brood War.

Oprócz tego w modyfikacji zawarto także trzy scenariusze przygotowane na potrzeby pierwszej odsłony cyklu, które jednak nie trafiły ostatecznie do kampanii i pozostały w grze jako zawartość ukryta. Uwzględniono również minikampanię Terran złożoną z sześciu misji, która została wydana w 1998 roku jako demo pierwszej odsłony cyklu. W sumie daje to 68 scenariuszy do rozegrania przez pojedynczego gracza. Gra pozwala też na wybranie jednego z trzech poziomów trudności.

Ponadto w modyfikacji uwzględniono oryginalne udźwiękowienie (w tym dialogi i muzykę) oraz ekran odprawy poprzedzający każdy scenariusz. Opcjonalnie można też pobrać paczkę przerywników filmowych z pierwszej odsłony cyklu. StarCraft: Mass Recall do działania wymaga posiadania rozszerzenia StarCraft II: Heart of the Swarm. Najnowsza wersja modyfikacji zawiera jeszcze kilka błędów i niedociągnięć, twórcy pracują jednak nad ich naprawą.

Źródło:
"Arantasar" - GRY-OnLine


Klemens
2015-10-29 12:19:57