LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Star Citizen z aktualizacją 3.1.0

Wersja alfa Star Citizen doczekała się aktualizacji 3.1.0.

Najważniejszą nowością, jaką wprowadziła do Star Citizen aktualizacja 3.1.0, jest element obiecywany już od bardzo dawna. Mowa o możliwości personalizacji postaci. Opcja ta jest dostępna w menu „Universe”. Po jej wybraniu pokazuje się ekran, na którym możemy zmienić kształt głowy awatara, jego kolor oczu, fryzurę i odcień skóry. Tak przygotowany bohater będzie naszym reprezentantem we wszystkich dostępnych obecnie trybach zabawy. Warto zaznaczyć, że jeśli nie będziemy zadowoleni z kreacji, w każdej chwili będziemy mogli dokonać zmian.

Inną interesującą nowinką, która pojawiła się w Star Citizen wraz z aktualizacją 3.1.0, są tak zwane nadajniki. Dzięki nim możemy sygnalizować pozostałym graczom, że potrzebujemy pomocy, czy to w transporcie, czy w walce. Nie jest to jednak wyłącznie prosta funkcja społecznościowa. Nadajniki działają na zasadzie misji. Zleceniodawca podczas ich rozkładania może wyznaczyć, na jakim poziomie reputacji ma być osoba, której poszukuje i określić, ile jest w stanie zapłacić za pomoc. Gracze, którzy odpowiedzą na tego typu wezwanie, po jego wykonaniu i otrzymaniu wynagrodzenia mogą je ocenić jako pozytywne lub negatywne. System ten ma zapobiec nadmiernemu trollowaniu ludzi za pomocą nadajników.

Co ponadto zaoferowała aktualizacja 3.1.0 do Star Citizen? Między innymi dodała szereg nowych pojazdów i okrętów (w tym pięć płatnych), doszlifowała interfejs, wyeliminowała mnóstwo błędów i poprawiła optymalizację. Ten ostatni element został przyjęty przez graczy ze szczególną radością. Nie od dziś wiadomo, że Star Citizen w wersji alfa potrafi zamęczyć nawet najpotężniejsze komputery, zatem wszelkie próby poprawy działania tego tytułu są mile widziane.

Źródło:
"AlexB" - GRY-OnLine


Klemens
2018-04-03 11:43:06