LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Star Citizen ponownie dostępne za darmo

Niedawno studio Cloud Imperium Games pozwoliło za darmo przez kilka dni pobawić się kosmicznym symulatorem Star Citizen. Na kolejną tego typu akcję nie musieliśmy długo czekać.

Otóż do 20 marca ponownie możemy grać bez ponoszenia kosztów w ramach przepustki Free Fly, dającej m.in. dostęp do wszystkich statków w grze. Jeżeli posiadacie już konto z poprzedniego eventu, to nie musicie go ponownie zakładać. Jeżeli jednak jesteście całkowicie nowi, udajcie się w to miejsce i postępujcie zgodnie ze wskazówkami. Przy okazji deweloper wypuścił też najnowszą aktualizację, oznaczoną numerem 2.2.2. Po pobraniu aktualnej wersji zaleca się usunięcie folderu USER, znajdującego się domyślnie w C:Program FilesCloud Imperium GamesStarCitizenPublic. Twórcy polecają takie posunięcie zwłaszcza, gdy zaczniecie napotykać na dziwne błędy graficzne i problemy podczas ładowania się gry.

Nowy patch nie wprowadza zbyt wielu elementów, gdyż studio uporało się jedynie z problemem związanym z panelem przy bocznych drzwiach w statkach z serii 300. Oprócz tego usprawniono działanie klienta produkcji, który potrafił się „wysypać” w różnych sytuacjach oraz wprowadzono kilka zmian zmniejszających lagi.

Poza tym wszystkim do 14 czerwca można jeszcze nabyć w obniżonych cenach statki Sabre (209,10 dolarów – około 813 złotych) oraz Khartu (184,50 dolarów – około 718 złotych).

Źródło:
"Góral" - GRY-OnLine


Klemens
2016-03-13 08:49:58