LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Star Citizen otrzyma moduł Dogfighting w kwietniu – Chris Roberts potwierdza

W raporcie miesięcznym za luty Chris Roberts ze studia Cloud Imperium Games powiadomił fanów o postępach w pracach nad kolejnym modułem kosmicznego symulatora Star Citizen.

Ojciec gry potwierdził to, o czym mówiono już przedtem, a mianowicie, że Dogfighting Module powinien ukazać się niedługo po amerykańskich targach gier wideo PAX East 2014, które w tym roku odbędą się w dniach 11-13 kwietnia. Nieco wcześniej twórcy planują zaprezentować go na zamkniętej imprezie dla fanów (wstęp tylko dla „obywateli” Star Citizen). Obecnie deweloperzy pracują nad technicznym aspektem rozgrywek sieciowych (server back-end), z powodu którego w grudniu zdecydowano się przełożyć premierę Dogfighting Module.

Aktualnie nad Star Citizen pracuje w sumie 212 osób rozsianych po różnych oddziałach studia. To niezwykle dużo nawet w przypadku typowej gry AAA, nie mówiąc już o produkcji realizowanej za pieniądze zebrane drogą crowdfundingową. Można powiedzieć, że to 212 miejsc pracy stworzonych przez graczy, za co twórcy są im niezmiernie wdzięczni.

Źródło:
"luckie" - GRY-OnLine


Klemens
2014-03-05 18:23:16