LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Star Citizen - zalecane wymagania sprzętowe modułu Dogfighting

Studio Cloud Imperium Games ujawniło rekomendowane wymagania sprzętowe dla Dogfighting Module, stanowiącego część gry Star Citizen.

Jeden z użytkowników zapytał twórców, jakiego komputera będzie potrzebować, by uruchomić Dogfighting Module w wysokich detalach i płynnością animacji nie spadającą poniżej poziomu 40 klatek na sekundę. W odpowiedzi deweloper podał rekomendowaną specyfikację sprzętową widoczną poniżej. Widać po niej, że do uczestnictwa w kosmicznych bitwach w grze Star Citizen w wysokiej jakości oprawie graficznej i zadowalającej płynności będziemy potrzebować mocnego peceta. Oczywiście minimalna specyfikacja będzie odpowiednio niższa, ale w tej chwili jeszcze jej nie znamy. Z drugiej strony, do premiery pełnej wersji Star Citizen w 2015 roku optymalizacja może ulec poprawie.

Rekomendowane wymagania sprzętowe:

* Procesor: Core i7 4770k
* Karta grafiki: GeForce GTX 680
* Pamięć: 16 GB RAM
* Dysk twardy: SSD

Przypomnijmy, że produkcja będzie składać się z kilku różnych modułów, a Dogfighting Module pozwoli graczom na uczestnictwo w kosmicznych pojedynkach i bitwach. Jego debiut początkowo planowano na grudzień 2013 roku, ale ostatecznie premierę niedawno przełożono na bliżej nieokreślony termin 2014 roku. Prace nad pozostałymi modułami idą osobnym torem i również będą one udostępniane w różnych miesiącach bieżącego roku. Niektórzy użytkownicy od dłuższego czasu mogą testować Hangar Module, pozwalający na zwiedzanie wirtualnego hangaru i oglądanie zakupionych statków kosmicznych z zewnątrz i od środka.

Źródło:
"Sarge" - GRY-OnLine


Klemens
2014-04-03 15:07:07