LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Star Citizen - ponad tydzień grania za darmo

Wczoraj w grze Star Citizen rozpoczęło się wydarzenie Invictus Launch Week, które ma m.in. zachęcić nowych graczy do wypróbowania produkcji studia Cloud Imperium Games za darmo.

Jednak ze względu na duże zainteresowanie i problemy z serwerami dopiero od dzisiaj od godziny 15:00 każdy zainteresowany może pobrać i bawić się we wspomnianym tytule zupełnie do 1 czerwca. Twórcy co kilka dni postanowili również w ręce graczy oddawać inne statki, dzięki czemu będzie można przetestować ich różne typy.

Dla doświadczonych już graczy Invictus Launch Week to okazja m.in. do obejrzenia pokazów floty UEE czy też zdobycie rzadkich statków. Warto także zaznaczyć, że wczoraj do Star Citizen trafił patch 3.9.1, który wprowadził do gry zmiany w możliwościach personalizacji kosmicznych maszyn. Warto przypomnieć, że pod koniec zeszłego miesiąca aktualizacja 3.9 dodała do produkcji więzienie, nową misję oraz kolejny statek, a także wprowadziła szereg usprawnień i poprawek.

Star Citizen znajduje się we wczesnym dostępie od 2014 roku i można w niego zagrać wyłącznie na komputerach osobistych. Gracze cały czas przeznaczają środki na rozwój projektu, a grudzień zeszłego roku był miesiącem, w którym twórcy zebrali ich najwięcej w historii.

Źródło:
"Froozyy" - GRY-OnLine


Klemens
2020-05-23 19:27:13