LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Spellbinders - mobilna strategia autorów Subway Surfers zadebiutuje 28 kwietnia

Studio Kiloo, czyli autorzy przebojowego Subway Surfers, ujawnili datę premiery swojego kolejnego projektu, czyli mobilnej strategii bitewnej Spellbinders.

Gra trafi do dystrybucji za dwa dni, czyli 28 kwietnia.

W Spellbinders gracze wcielą się w pochodzące z różnych mitologii potężne istoty znane jako tytani, a cała zabawa obracać się będzie wokół pojedynków między nimi. Rozgrywać się one będą na mapach zawierających trzy ścieżki, łączące budynki pełniące rolę baraków. Za pomocą zaklęć będziemy przywoływali wojowników, a następnie wrzucali ich na jeden z torów. Wtedy utracimy nad nimi kontrolę i postacie zaczną automatycznie kroczyć w stronę wroga. Oczywiście strona przeciwna będzie robiła dokładnie to samo, więc konieczne ma być odpowiednie dobieranie jednostek i ich torów, tak aby mogły pokonać to, co przeciwko nim wystawi nasz rywal.

Poza czarami przywołującymi jednostki pojawią się także zaklęcia aktywujące konkretne efekty na mapie. Do wyboru będzie spory zestaw tytanów, a każdy z nich posiadać ma unikalne jednostki, zdolności magiczne oraz garstkę dysponujących specjalnymi umiejętnościami bohaterów.

Celem zabawy będzie zniszczenie wszystkich trzech baraków wroga i niedopuszczenie, aby on to samo zrobił z naszymi. Ataki na te budynki będą wykonywane na dwa sposoby – gdy nasza postać do nich dojdzie oraz poprzez zlokalizowane na środku mapy działka, które po ich przejęciu rozpoczną powolny i automatyczny ostrzał.

Całość zostanie zaprojektowana tak, aby bitwy nie trwały dłużej niż kilka minut. Gra nastawiona będzie głównie na tryb multiplayer, ale pojawi się także opcja podszlifowania umiejętności w starciach przeciwko sztucznej inteligencji. Łatwo dostrzec, że Spellbinders przypomina ostatni mobilny hit Clash Royale.

Produkcja wykorzysta model darmowy z mikropłatnościami, ale w sklepiku znajdziemy głównie skórki i inne czysto wizualne gadżety. Autorzy na razie potwierdzili wyłącznie wersje Spellbinders na systemy iOS i Android, ale znając Kiloo Games późniejsza konwersja na Windows Phone wydaje się bardzo prawdopodobna.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine


Klemens
2016-04-26 18:55:47