LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Skyscraper Simulator w sklepach

IQ Publishing opublikowało komunikat poświęcony premierze gry Skyscraper Simulator.

IQ Publishing ma przyjemność poinformować o premierze gry Skyscraper Simulator – pierwszego w Polsce symulatora budowy wieżowców Skyscraper Simulator dostępny jest na platformę PC w pełnej polskiej wersji językowej. Cena gry została ustalona na bardzo atrakcyjnym poziomie 39,90 złotych.

Skyscraper Simulator to kompleksowy symulator prowadzenia firmy budowlanej, specjalizującej się w budowie wieżowców. Gracz wciela się w postać właściciela firmy budowlanej specjalizującej się w budowie drapaczy chmur. Zlecenia, które będziesz realizował pochodzą z różnych regionów świata a ich stopień zaawansowania i skomplikowania będzie rósł wraz z czasem! Do Twoich obowiązków należy planowanie, dostarczanie materiałów budowlanych, ale może zdarzyć się także, że będziesz musiał zastąpić operatora i samemu zasiąść do obsługi dużych maszyn, takich jak dźwigi, wózki widłowe czy prowadzenia ciężarówek!

Wraz ze wzrostem Twojego stażu pracy, rośnie skala Twoich zleceń. Na początku masz do czynienia z wielopiętrowymi kamienicami, by później odnaleźć się w realizacji wspaniałych budynków dla sławnych i bogatych.

Skyscraper Simulator to drugi tytuł z gatunku symulatorów w ofercie IQ Publishing. Pierwszy, Airport Simulator, symulacja obsługi portu lotniczego, który ukazał się w na początku stycznia br., został przyjęty z dużym zainteresowaniem graczy.Klemens
2011-03-04 19:09:19