LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Shadow Tactics w pudełkowym wydaniu premium Shogun Edition wyłącznie w Polsce

Techland opublikował komunikat poświęcony grze Shadow Tactics.

Produkcja Daedalic Entertainment pod tytułem Shadow Tactics: Blades of Shogun jest kolejną, którą Wydawnictwa Techland wprowadza na rynek w bogatej edycji premium. Taktyczna strategia rozgrywająca się w czasach feudalnej Japonii, okrzyknięta następcą kultowej serii Commandos, trafi na polski rynek 6 grudnia. Wraz z Shogun Edition gracze otrzymają szereg dodatków.

"Tym razem nasze wydanie premium to ukłon w stronę fanów taktycznej walki oraz gier takich jak Commandos, Jagged Alliance czy Desperados. Shadow Tactics czerpie garściami z tych wspominanych do dziś przez graczy produkcji i dodaje od siebie unikatowy setting Kraju Kwitnącej Wiśni." - mówi Tomasz Gawlikowski, Dyrektor ds. Marketingu i PR w Wydawnictwie Techland. "Do wersji premium trafiają szczególne produkcje. Wysoka jakość tych wydań jest jednym ze znaków rozpoznawczych naszego wydawnictwa." - dodaje.

Trailer Shadow Tactics: Blades of Shogun można obejrzeć tutaj:
https://youtu.be/FIk2dsLS5wE

Oprócz gry w skład Shogun Edition wejdą następujące dodatki:

• Ponad 100-stronicowy artbook połączony z poradnikiem
• 5 kart przedstawiających głównych bohaterów z ich unikatowymi zdolnościami
• 5 pocztówek z gry
• Mapa oraz fanowski plakat
• Płyta ze ścieżką dźwiękową
• Drukowana rozpiska klawiszy i przycisków na padzie
• Certyfikat ninja

Shadow Tactics: Blades of Shogun to szereg złożonych misji wymagających taktycznego myślenia. Do dyspozycji gracza zostaje oddana piątka bohaterów. Ninja najlepiej czuje się pod osłoną cienia, a samuraj Mugen dzięki sile potrafi walczyć z kilkoma przeciwnikami na raz. Gejsza Aiko to mistrzyni kamuflażu, Yuki specjalizuje się w zastawianiu pułapek, z kolei Takuma – w atakach z dystansu. Tylko w pełni wykorzystując indywidualne predyspozycje każdej postaci gracze będą w stanie sprostać wszystkim wyzwaniom.

Shadow Tactics: Blades of Shogun pojawi się w Polsce na PC już 6 grudnia, wydanie Shogun Edition będzie dostępne w cenie 129,90 zł. Całość przedstawia grafika z wizualizacją wydania.Klemens
2016-11-09 17:37:30