LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Seria Total War zawita do współczesności?

W obozie Creative Assembly trwają dyskusje na temat realii kolejnej odsłony serii Total War. Nie brakuje zwolenników przeniesienia działań wojennych do współczesności.

Choć prace nad Shogun 2: Total War wciąż trwają, nie ustają poszukiwania najbardziej odpowiedniej czasoprzestrzeni dla kolejnej części słynnej serii. - Jest mnóstwo propozycji. Są Chiny, są współczesne pola bitwy - mówi główny projektant Jamie Ferguson w rozmowie z dziennikarzami CVG. W dalszej części wywiadu jeden z jego kolegów zdradza, że wybór lokacji wcale nie będzie łatwy.

- Mamy wiele różnych grup wewnątrz firmy, a każda z nich wolałaby robić co innego. Niektórzy uważają, że XVIII wiek nie dostarcza zbyt dobrej zabawy, inni twierdzą, że średniowiecze jest nudne. Mamy długą listę potencjalnych scenariuszy zawierających różne kontynuacje, jak i rzeczy, których dotąd nie uświadczyliśmy - wyjawia główny artysta Kevin McDowell.

Jedną z funkcjonujących wewnątrz firmy propozycji jest osadzenie akcji Total Wara w teraźniejszości. - Oznaczałoby to nieco zmian, a to z kolei powodowałoby wydłużenie czasu produkcji. Ale z pewnością jest taka możliwość - dodaje McDowell.

Jesteśmy ciekawi, gdzie Wy chcielibyście poprowadzić swoją armię w kolejnej części Total Wara. Rzucajcie swoje propozycje w komentarzach.


Hunter
2010-12-04 18:44:13