LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Rozwiązanie mega konkursu Heroes V PL

Z małym opóźnieniem (okazało się, że zliczenie wyników z dwóch etapów jest wyzwaniem niezwykle pracochłonnym) ogłaszamy rozwiązanie drugiego etapu konkursu Heroes V PL.

Rozdaliśmy kolejne 3 gry, sprawdź czy jesteś na liście zwycięzców

Zakończył się już konkurs Heroes of Might and Magic V PL który organizowaliśmy razem z CD Projekt. Rozdaliśmy kolejne 3 gry, zobacz jakie były poprawne odpowiedzi i czy jesteś na liście zwycięzców.

Pytania brzmiały

Poprawne odpowiedzi

Lista zwycięzców etapu drugiego

Pytania konkursowe po raz kolejny okazały się chyba za proste - otrzymaliśmy aż 719 prawidłowych odpowiedzi! Do pracy zaciągnęliśmy więc naszą sztabową maszynę losującą która wylosowała dwóch szczęśliwców. Oto oni – gratulujemy!

1. Dariusz Świerczewski, Warszawa
2. Mateusz Drzewiecki, Choszczno


To jednak nie koniec...

Zwycięzca konkursu

Zgodnie z zapowiedziami nagodziliśmy również osobę która odpowiedziała prawidłowo na wszystkie pytania z etapu pierwszego i drugiego. I tu również pokazaliście klasę - aż 48 osób może się pochwalić kompletem poprawnych odpowiedzi w obu etapach. Konieczne było więc losowanie w którym to najwięcej szczęścia miał:

Krzysztof Wójcik, Katowice
Gratulujemy! Każdy ze zwycięzców otrzyma grę Heroes of Might and Magic V PL. Listonosz zapuka do waszych drzwi już w przyszłym tygodniu, bądźcie więc czujni!

A już za kilka dni - kolejny konkurs i kolejne nagrody do wygrania!


MAO
2006-06-28 12:26:48