LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Rozszerzona edycja gry Mafia II na PC w sklepach

Cenega opublikowała komunikat poświęcony premierze rozszerzonej edycji gry Mafia II.

Cenega, wyłączny partner firmy 2K w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech informuje, że specjalna, rozszerzona edycja przebojowej gry Mafia II w wersji na komputery klasy PC jest już w sprzedaży! Mafia II Special Extended Edition poza podstawową wersją grą, zawiera także wszystkie oficjalne dodatki DLC: Zdrada Jimmy’ego, Wendeta Jimmy’ego i Przygody Joe. Przypominamy, że dostępna jest już również wersja na konsolę Playstation 3.

Mafia II to stworzona przy użyciu najnowszej technologii opowieść o mrocznym i bezlitosnym świecie zorganizowanej przestępczości w Stanach Zjednoczonych połowy ubiegłego stulecia. Rozwijając idee zawarte w bestsellerowym pierwowzorze studio 2K Czech zabierze graczy w dojrzałą i pełną adrenaliny podróż po świecie mafii. Dzięki wykorzystaniu w grze silnika nowej generacji strzelaniny, bijatyki i pościgi samochodowe zostaną przedstawione w zupełnie nowym wymiarze, który wciągnie w świat Mafii wszystkich bez wyjątku.

Wciel się w Vito Scarlettę, syna ubogiego imigranta, starającego się uciec od życia w nędzy. To na ulicy Vito nauczył się, że respekt i bogactwo może zdobyć jedynie w mafii. Teraz poświęci wszystko, aby w odróżnieniu do swego ojca stać się kowalem swego losu. Wraz z przyjacielem z dzieciństwa, będąc z początku jedynie błahym pionkiem w całej organizacji, Vito coraz głębiej zanurza się w struktury mafijnej rodziny, ale życie nigdy nie jest tak proste, jak się wydaje.

W dodatku Zdrada Jimmy’ego wcielisz się w rolę Jimmy’ego - gościa, którego nie chciałbyś spotkać w ciemnej uliczce. Daje ci on opartą na nabijaniu punktów zabawę w strzelanie, jazdę samochodem, kradzieże w otwartym świecie. Najważniejsze są tutaj piękne auta, wysadzanie różnych rzeczy, bicie rekordów prędkości i wykorzystywanie otwartej przestrzeni do wypełnienia ponad 25 nowych misji.

Jimmy powraca w dodatku Wendetta Jimmy’ego. Spędził on ostatnie 15 lat w więzieniu, a teraz jest głodny zemsty. Gracz może wykonywać każdą z pełnych szalonych akcji trzydziestu misji w dowolnej kolejności. Pomogą mu w tym także nowe sposoby tuningu aut.

W dodatku Przygody Joe wcielamy się w postać Joe Barbaro – przyjaciela Vito Scarletty od czasów dzieciństwa. W trakcie kolejnej przygody w Empire Bay odkryjesz prawdę na temat odsiadki Vito i dowiesz się co Joe robił przez te wszystkie lata. Oprócz szeregu nowych misji wchodzących w skład dodatku trafiamy też w nieznane wcześniej miejsca, wśród których wyróżnić można wnętrza wybranych budynków, stację kolejową, stocznię, czy okolice jeziora. Gra została także wzbogacona o nowe ciuchy i różne przedmioty do kolekcjonowania.

Powyższa zawartość już stanowi ogromną wartość dla klienta, ale w tym zestawie będą zawarte także 4 paczuszki dodatków do Mafia II z nowymi strojami i samochodami z epoki!

Pakiet Vegas - Vito pokazuje szyk w stylu Vegas, dzięki 2 nowym samochodom i 2 garniturom.

Pakiet Renegade - 2 nowe zestawy ubrań, które podkreślą buntowniczy charakter Vito i nowe samochody – małe sportowe coupé i stylowy hot rod z lat pięćdziesiątych.

Pakiet Greaser - 2 nowe speedstery i 2 nowe kreacje dla Vito w zestawie rodem z ulicznego gangu.

Pakiet War Hero - Vito wygląda jak prawdziwy bohater w 2 nowych mundurach. Całość dopełniają 2 nowe pojazdy wojskowe.Klemens
2010-12-12 16:20:55