LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Rozbudowany aspekt społecznościowy w Football Manager 2012

Serwisy społecznościowe zostaną w szerszym niż dotychczas stopniu zintegrowane z serią Football Manager.

Jak bowiem poinformował Miles Jacobson ze Sports Interactive, w Football Manager 2012 pojawi się nie tylko możliwość wysyłania powtórek na YouTube, połączenie gry z Twitterem, ale także dostępna będzie opcja zalogowania się na Facebooku.

Football Manager 2011, jako pierwsza odsłona tego cyklu, umożliwiał nam nam podzielenie się filmikami z rozgrywki za pośrednictwem YouTube. Mogliśmy także dzielić się swoimi wrażeniami z innymi graczami na Twitterze. W tym roku producenci poszli o krok dalej i dodali wsparcie Facebooka do którego zalogujemy się oczywiście bezpośrednio w grze. To jednak nie koniec nowości.

Miles Jacobson w najnowszym video blogu, który znajdziecie poniżej (w angielskiej wersji językowej) zapewnił, że w Football Manager 2012 wielokrotnie będziemy pytani o to, czy mamy zamiar wgrać naszą powtórkę na któryś z dostępnych serwisów społecznościowych. W najnowszej części znanej serii, oprócz możliwości nagrania całego spotkania lub samych bramek, pojawi się opcja pozwalająca na zarejestrowanie wybranych przez gracza akcji z dowolnej kamery ! Oznacza to, że pokażemy naszym znajomym między innymi świetne parady bramkarskie czy też przekomiczne pudła oraz oczywiście gole.

Jak to wygląda w praktyce? O tym przekonacie się oglądając najnowszy video blog Football Manager 2012 prowadzony przez producenta gry, Milesa Jacobsona:Football Manager 2012 ukaże się 21 października na PC. Sports Interactive pracuje także nad Football Manager 2012 Handheld, czyli wersją na PlayStation Portable – zadebiutuje ona jeszcze w tym roku.

Źródło:
Adam "Harpen" Berlik - gram.pl


Klemens
2011-09-25 11:27:43