LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Rollercoaster Tycoon World z datą premiery. Debiutuje dzień przed konkurentem

Najbardziej szalone kolejki górskie czekają na zbudowanie i przyjęcie kolejek żądnych ekstremalnych wrażeń ludzi. Wielkie otwarcie nastąpi już w środę.

Rywalizacje na polu strzelanek, RPG-ów czy strategii są na porządku dziennym. Kto by jednak pomyślał, że do podobnego starcia może dojść wśród menedżerów parku rozrywki. Taki pojedynek szykuje nam się już w przyszłym tygodniu między Rollercoaster Tycoon World a Planet Coaster. Twórcy pierwszej z wymienionych gier z Atari ogłosili bowiem, że ich dzieło ukaże się 16 listopada, zaledwie dzień przed premierą tej drugiej, od Frontier Developments.

Smaczku rywalizacji dodaje fakt, że za Planet Coaster odpowiadają twórcy drugiej i trzeciej części serii RollerCoaster Tycoon. Tymczasem World w fazie wczesnego dostępu nie cieszył się zbyt dużym uznaniem fanów. Atari zdaje się tym faktem nie zrażać. - Wczesny dostęp zapewnił platformę do komunikacji ze społecznością oraz wcielenia w życie funkcji, funkcjonalności i zabawy, o których Atari i Nvizzio Creations marzyły - zapewnia dyrektor wykonawczy Atari, Fred Chesnais.

- Odtworzenie ducha serii RollerCoaster Tycoon było naszym największym priorytetem. Nie możemy się doczekać oddania tej odsłony w ręce milionów fanów RollerCoaster Tycoona 16 listopada - dodaje Chesnais.

Źródło:
Patryk Purczyński - gram.pl


Klemens
2016-11-13 15:34:32