LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Recenzje John Wick Hex - dobrze, ale mogło być lepiej

Wczoraj wieczorem zadebiutowała gra John Wick Hex, czyli turowa strategia oparta na licencji popularnej serii filmów akcji.

Do sieci zdążyło już trafić wystarczająco dużo recenzji, abyśmy mogli ocenić, czy produkcja spełniła pokładane w niej nadzieje.

Według serwisu Metacritic John Wick Hex posiada średnią ocen na poziomie 73%. Recenzenci chwalą ciekawą mechanikę rozgrywki, atrakcyjną grafikę oraz fabułę, która choć prosta, dobrze wpisuje się w realia znane z filmowego cyklu. Krytykowana jest natomiast mała różnorodność animacji i wyzwań oraz niezbyt imponująca sztuczna inteligencja, której powtarzalność gracz może z łatwością wykorzystać.

Z recenzji wyłania się obraz gry z oryginalnymi pomysłami, w ciekawy sposób adaptującej filmową licencję, która jednak nie wykorzystuje w pełni swojego potencjału. Szkoda również, że w grze nie usłyszymy głosu Keanu Reevesa. W sumie John Wick Hex, pomimo wad, jawi się jako ciekawa propozycja nie tylko dla fanów kinowego cyklu, ale także dla osób szukających nietypowych turówek.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine


Klemens
2019-10-09 10:08:20