LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Rasowa strategia w kompletnym wydaniu po polsku

Cenega opublikowała komunikat poświęcony kompletnemu polskiemu wydaniu gry Hearts of Iron III.

Cenega, oficjalny partner firmy Paradox Interactive w Polsce, Czechach, na Słowacji i na Węgrzech z przyjemnością informuje, że już tej jesieni odbędzie się polska premiera złotej edycji kolejnej części rewelacyjnej strategii osadzonej w czasach II Wojny Światowej – Hearts of Iron III. Zawierać ona będzie podstawową wersję gry oraz najnowszy dodatek pod tytułem Semper Fi. Gra zostanie wydana w dwóch wersjach językowych do wyboru: polskiej (kinowej) i angielskiej.

Hearts of Iron III jest najnowszą częścią uznanych przez graczy strategii turowych nawiązujących do czasów II Wojny Światowej. To ponad 10 000 prowincji na olbrzymiej mapie świata, gdzie od poszewki przyjdzie nam poznać całą strukturę polityczno-ekonomiczno-militarno-społeczną wybranego przez nas państwa.

Akcja gry Hearts of Iron III toczy się w latach 1936 – 1948. Mamy trzy lata na przygotowanie wybranego przez nas kraju do II Wojny Światowej. W zależności od naszych poczynań będziemy mieli okazję przeżywać na własnej skórze różne historyczne wydarzenia, które autentycznie miały miejsce w owych ciężkich czasach. Sami możemy zadecydować, czy chcemy się poświęcić najdrobniejszym szczegółom od rekrutacji batalionów do nadzoru badań naukowych, czy zająć się ogólniejszymi poleceniami. Co ważne, po raz pierwszy w najnowszej grze z serii Hearts of Iron będziemy mogli podziwiać swoje działania w trójwymiarze!

W stosunku do wersji podstawowej dodatek Semper Fi zawiera następujące nowości:

* Zależne od gracza dodatkowe ukryte warunki zwycięstwa, które zmuszą przeciwników do główkowania
* Poprawiony system współdziałania z sojusznikami, pozwalający m.in. na wysyłanie do nich próśb o przekazanie jednostek bojowych czy przekonania do zaatakowania konkretnego celu
* Setki nowych wydarzeń, które mają na celu uwiarygodnić alternatywną wersję historii II Wojny Światowej i sprawić, aby była w równym stopniu interesująca jak ta znana z podręczników historii
* Znacznie poprawioną sztuczną inteligencję, która będzie mężnie bronić swoich terytoriów
* Nowe, potężne jednostki marynarki wojennej oraz możliwość prowadzenia wieloetapowych inwazjiKlemens
2010-11-19 20:22:49