LOGOWANIE
Zarejestruj sie

R.U.S.E. zalicza poślizg do września

Mamy złe wieści dla wszystkich graczy z niecierpliwością wyczekujących premiery produkcji RTS autorstwa Eugen Systems. Jak poinformowali twórcy gra zaliczy masywny poślizg.

Wieści te pochodzą z oficjalnego facebookowego konta tej gry. Tam właśnie pojawiła się informacja, że premierę przełożono na wrzesień. Pierwotnie tytuł ten miał zostać wypuszczony w czerwcu, opóźnienie jest więc spore. Wynika ono z dotychczasowego przebiegu rozległych beta testów, które ruszyły 9 marca. Od tego czasu gracze dostarczyli tak dużej ilości sugestii i pomysłów na poprawę grywalności, że nie było możliwe wprowadzenie potrzebnych zmian przy jednoczesnym zachowaniu pierwotnej daty wydania.

Dzięki dodatkowym miesiącom produkcji dopieszczone zostaną elementy takie jak interfejs użytkownika, sztuczna inteligencja zarówno naszych oddziałów jak i przeciwnika, zbalansowanie jednostek czy system anty-lagowy, dzięki czemu będzie można wykopać z gry ludzi o połączeniu tak wolnym, że psują grę pozostałym grającym. Niech te obietnice będą pocieszeniem dla tych graczy, których plany spędzenia wakacji z R.U.S.E. właśnie legły w gruzach.

Źródło:
Wiktor "Adrian Werner" Ziółkowski - GRY-OnLine


Klemens
2010-04-24 21:04:16