LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Publiczna beta Gwinta: Wiedźminskiej gry karcianej ruszy w przyszłą środę

Zamknięte testy Gwinta: Wiedźmińskiej gry karcianej trwają już nieco ponad pół roku, twórcy uznali więc, że czas na kolejny etap produkcji.

Studio CD Projekt RED ogłosiło publiczną betę swojej karcianki, która ma ruszyć 24 maja na PC, PlayStation 4 i Xboksie One. W ten sposób każdy chętny będzie mógł bez przeszkód wypróbować samodzielną (i bardzo rozbudowaną) wersję karcianki z Wiedźmina 3. W obecnej formie Gwint oferuje rozgrywki wieloosobowe oraz treningowe przeciwko sztucznej inteligencji. Pełna wersja produkcji ma też zawierać rozbudowane kampanie solowe z fabułą opartą na książkach Andrzeja Sapkowskiego. W odróżnieniu od zabawy w multiplayerze, która będzie dostępna w formule free-to-play, mają one być dodatkowo płatne.

Dla dotychczasowych uczestników zamkniętych testów rozpoczęcie publicznej bety będzie oznaczało reset kolekcji kart oraz postępów w grze (czyli poziomu doświadczenia, złota i fragmentów kart) – zwrócone zostaną jedynie beczki z kartami zakupione za prawdziwe pieniądze. Ponadto zostaną oni nagrodzeni dodatkowymi beczkami za zdobyte poziomy doświadczenia i rangi. Warto też pamiętać, że w dniach 22-24 maja serwery gry będą niedostępne.

Źródło:
"luckie" - GRY-OnLine


Klemens
2017-05-18 21:25:06