LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Przyszłość to gry na next-geny, smartfony, czy… telewizory? KPT zaprasza na panel dyskusyjny w Krakowie

W piątek 24 maja o godzinie 10.00 w Muzeum Lotnictwa Polskiego przy al. Jana Pawła II 39 w Krakowie rozpocznie się półtoragodzinny panel dyskusyjny New types of games.

W rozmowach wezmą udział przedstawiciele kilku polskich firm z branży gier i nie tylko, którzy zastanowią się na jakie platformy sprzętowe warto będzie robić gry wideo w najbliższej przyszłości.

W panelu dyskusyjnym wezmą udział następujące osoby: Przemysław Witaszczyk (Europejska Akademia Gier), Dariusz Żołna (Future Reality Games), Michał Nowakowski (CD Projekt RED), Rafał Czupryński, (Microsoft), Jakub Sadłowski i Tomasz Gdala (Samsung). Rozmowę poprowadzi dr hab. Paweł Węgrzyn.

Głównym tematem panelu ma być przyszłość produkowania gier na poszczególne urządzenia (konsole, komputery, urządzenia mobilne, smart TV), zapewne poznamy kilka opinii na temat ujawnionego wczoraj Xboksa One, zwłaszcza w kontekście trzeciego Wiedźmina, który zmierza na PC oraz konsole nowej generacji. Szczegółowy program konferencji Małopolska Technology Trends znajdziecie na jej oficjalnej stronie, udział w panelu jest bezpłatny, na sali są jeszcze wolne miejsca, wystarczy tylko wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Źródło:
"Góral" - GRY-OnLine


Klemens
2013-05-22 19:50:10