LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Przetestuj Sick City za darmo przez 6 tygodni

Niemieckie studio deweloperskie ROCCAT Games Studio ogłosiło właśnie otwarte testy wczesnej wersji swojej debiutanckiej produkcji – Sick City.

Jeśli chcecie przetestować grę, to wystarczy pobrać klienta gry z oficjalnej strony studia i cieszyć się zabawą przez kolejne 6 tygodni. Akcja potrwa do 15 października i po tym terminie dalsza rozgrywka będzie możliwa po zakupieniu produkcji.

Do wyboru będą trzy opisane poniżej pakiety, a jeśli zakupimy dowolny z nich w trakcie fazy wczesnego dostępu, to otrzymamy dostęp do ekskluzywnej skórki dla frakcji Imperialnego Legionu, której nie będzie można zdobyć po premierze gry. Poza tym każdy, kto zakupi pakiet w ramach Early Access, uzyska dostęp do wszystkich wydawanych do gry aktualizacji i dodatków.

* FOUNDER’S PACK za 9.99 euro (ok. 42 zł) – dostęp dla jednego gracza
* FRIEND’S PACK – 19.99 euro (ok. 84 zł) – cztery kody, które możemy przekazać znajomym
* COLLECTOR’S PACK – 49.99 euro (ok. 212 zł) – dostęp do gry i gwarancja otrzymania ekskluzywnych przedmiotów kolekcjonerskich.

Deweloperzy zapowiadają, że gracze będą mieli realny wpływ na rozwój gry – wkrótce pojawią się opcje raportowania błędów i wewnętrzne głosowania, podczas których gracze zdecydują jaka zawartość trafi do Sick City. W grze pojawi się też specjalna waluta, którą otrzymamy po każdym meczu. Ta będzie kartą przetargową we wspomnianych głosowaniach, więc największy wpływ na rozwój tytułu będą miały osoby, które spędzają z nim najwięcej czasu.

Źródło:
"LM" - gram.pl


Klemens
2017-09-09 07:56:15