LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Przedpremierowe testy StarCraft II mają wystartować w najbliższych miesiącach

Beta jednej z najbardziej oczekiwanych gier tego roku coraz bliżej! Według Paula Samsa z Activision Blizzard, testowa wersja StarCraft II dostępna będzie w przeciągu kilku nadchodzących miesięcy.

Mimo, że dokładna data dalej nie została podana, nikt już nie ma chyba wątpliwości, że sequel jednej z najlepszych gier w historii zbliża się wielkimi krokami. W październiku ubiegłego roku, główny producent mówił, iż wersja beta powinna być gotowa na początku 2009 roku. Można więc założyć, że Blizzard zakończył już nad nią pracę i trwają ostatnie przymiarki do otwartych testów.

Paul Sams ujawnił także, że sieć Battle.net, istniejąca od czasu pierwszej części Diablo i umożliwiająca zabawę przez Internet, przechodzi gruntowną rekonstrukcję na potrzeby drugiej odsłony StarCraft. Zmodyfikowanie i uatrakcyjnienie tej usługi pokrywa się z zapowiedziami złożonymi przez developerów na ostatnim BlizzConie, kiedy to Chris Sigaty wyjawił, że Starcraft II przypadnie przede wszystkim do gustu graczom profesjonalnym.

Źródło:
Maciej "guandi" Śliwiński- Gry-OnLine


Villemo
2009-02-12 14:58:47