LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Przebudzenie mecha jest już dostępne w Hearthstone

W ostatniej aktualizacji Hearthstone wprowadzono nowego, legendarnego neutralnego stronnika, wzmocnienia kart wszystkich klas i wiele więcej.

Zalogujcie się do gry w dniach 3 czerwca – 1 lipca, a do Waszych kolekcji trafi złoty legendarny neutralny mech C14CH-C14CH.

Nie wzięliście udziału w wydarzeniu? C14CH-C14CH w zwykłej wersji i tak może być wasz – wystarczy stworzyć go za tradycyjną cenę 1600 tajemnego pyłu. Pamiętajcie tylko, że C14CH-C14CH będzie traktowany jako część Projektu Hukatomba i trafi do Dziczy razem z kartami z tego zestawu. C14CH-C14CH nie będzie jednak pojawiał się w pakietach z Projektu Hukatomba.

Niepoprawny majsterkowicz Huk, Mistrz Wybuchów ciężko pracował w swoim laboratorium. Efektem jego wysiłków są wzmocnienia kart wszystkich klas.

Poza tym wprowadzono sporo usprawnień do systemu wznawiania połączeń. Gracze, którzy zostają rozłączeni z Hearthstone na skutek niestabilnego połączenia, przełączania aplikacji lub zablokowania urządzenia mobilnego nie będą już kierowani na ekran logowania/ekran startowy gry przy próbie wznowienia połączenia.

Hearthstone będzie teraz bezproblemowo wznawiać połączenie w tle nie tylko podczas trwania rozgrywki, ale z dowolnego ekranu gry, np. podczas edytowania talii czy przeglądania kolekcji. Dodano nowy komunikat, który będzie informował gracza o tym, czy jest rozłączony, czy gra właśnie wznawia połączenie.

Źródło:
"Pefrix" - IGN Polska


Klemens
2019-06-04 12:03:50