LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Project Winter opuszcza fazę Early Access, gra została wzbogacona o nowe mapy i cichą broń dystansową

Project Winter opuściło fazę Early Access.

W grze bawimy się w 8-osobowym gronie. Szóstka graczy stara się przetrwać w mroźnej dziczy na tyle długo, by móc uciec. Dwie pozostałe osoby są zdrajcami, wiedzą o sobie, starają się wmieszać w grupę i w odpowiednim momencie wbić towarzyszom nóż w plecy, uniemożliwiając im ucieczkę.

Wraz z właściwą premierą, w grze pojawiły się nowe typy broni, ciche i dostosowane do walki na dystans: kusza i pistolet ze środkiem uspokajającym. Pistolet jest szczególnie przydatny dla zdrajców, gdyż trafiony z niego gracz nie może używać czatu ani radia - pozostaną tylko gesty - więc nie będzie mógł powiedzieć o swych podejrzeniach pozostałym członkom drużyny. Pojawia się też budynek zbrojowni (jeden na mapę), w którym szanse na znalezienie nowej broni będą dość wysokie.

Wraz z aktualizacją 1.0 dodano również trzy nowe mapy, na każdej znajdziemy miejsca idealnie nadające się do sabotażu.

Ocean Interactive zapowiedziało również, że dodatkowa zawartość będzie udostępniana w miesięcznych odstępach czasu, a nie co dwa tygodnie, by ekipa mogła złapać oddech i lepiej dopracowywać nowe elementy. Poprawki błędów będą pojawiać się częściej. Kolejna duża aktualizacja planowana jest na 20 czerwca.

Źródło:
"therionee" - gram.pl


Klemens
2019-05-27 17:48:36