LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Prima Aprilis: EA przekroczyło granice dobrego smaku?

1 kwietnia to dzień, w którym żarty imają się wielu ludzi, ale nawet wówczas mają one granice. Czy przedstawiciele EA je przekroczyli?

Kiedy primaaprilisowe żarty przeradzają się w kpinę, śmieje się mało kto. Do takiej sytuacji doszło wczoraj na Twitterze silnika Frostbite. Ktoś wpadł na pomysł, by przy okazji 1 kwietnia zamieścić tam komentarze wyśmiewające Wii U. Znalazły się tam m.in. wpisy o tym, że technologia wreszcie działa na konsoli Nintendo, która jest najpotężniejszą platformą tej generacji. Była też wzmianka o zasilanym Frostbite Half-Life 3, które miało trafić wyłącznie na Wii U.

Żarty były tym bardziej niesmaczne, że wcześniej przedstawiciele studia DICE wykluczali możliwość wykonania wersji silnika na konsolę Nintendo. W porę zareagował jednak dyrektor ds. operacyjnych EA, Peter Moore, nazywając postawę osób odpowiedzialnych za ten incydent nieakceptowalną i głupią. - Przepraszamy naszych partnerów z Nintendo America i fanów Frostbite za nieudane próby żartów, które zresztą nie były akceptowane przez EA - dodał Moore.

Źródło:
Patryk Purczyński - gram.pl


Klemens
2014-04-02 18:04:26