LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Priest Simulator - szykuje się interaktywny Kler?

Na Steam pojawiła się strona produktu kolejnego absurdalnego symulatora.

Priest Simulator to broń masowego rażenia w podjazdowej wojnie o najbardziej niedorzeczny temat na „symulator”. Po raz kolejny w wydawaniu projektu pomaga polski PlayWay, lecz tym razem pośrednio, bo jest jedynie znaczącym inwestorem w wydającej produkt firmie Ultimate Games S.A.Mamy księdza, jęczącą półnagą panią (oczywiście z powodu usadowionego na jej duszy szatana), modlitwy z klasycznymi łacińskimi „sentencjami” per „Ene due rike fake” i „Eus deus kosmateus”. Dalej: nieumiarkowanie w jedzeniu i piciu, wiejska imitacja papamobile, gromy z jasnego nieba, libacje pod dzwonnicą, prowadzenie mszy po pijaku, spowiadanie ludzi z pokazywaniem środkowego palca, „czymś ekstra” od młodych grzesznic i kopertą od wiejskich biznesmenów. W końcówce zaś gorzelnię i miotacz ognia. Zdecydowanie mamy tu więc odrobinę „szczucia cycem” i obrazoburczości kręconej w celu uzyskania niezłego rozgłosu tanim kosztem (identycznie jak w przypadku Prison Simulator) - jak w przypadku niniejszego newsa...

Delirma – czyli zespół z Żywca pracujący nad grą – jest deweloperem o tyle ciekawym, że jednocześnie tworzy dwie bliźniaczo podobne gry. W 2019 roku światło dzienne ujrzeć ma bowiem Priest będący RPG w stylu 2,5D, w którym wcielamy się w „księdza zmagającego się z plagą opętań w zapomnianej przez Boga wiosce”. Priest Simulator wymaga jednak jeszcze trochę pracy, bo pojawić ma się dopiero w 2020 roku. Ta produkcja chwali się z kolei, że jest realistycznym symulatorem „życia najbardziej uprzywilejowanej osoby w całej wsi” (nie chodzi tu o wójta).

Obecnie premiera Priest planowana jest na 6 czerwca 2019 roku, a Priest Simulator wpadnie na komputery mocno „po kolędzie”, bo w styczniu 2020 roku. Obie gry będą wspierały pełną polską wersję językową i platformę PC.

Źródło:
"Movis" - GRY-OnLine


Klemens
2018-10-17 16:42:51