LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Premiera trzech nowych gier w serii Premium Games

Cenega opublikowała komunikat poświęcony nowym grom w serii Premium Games.

Cenega Poland z przyjemnością informuje, że seria Premium Games została wzbogacona o trzy nowe, doskonałe tytuły. Od dziś w sklepach dostępne są: Batman: Arkham Asylum Game of the Year Edition, Dark Souls: Prepare To Die Edition oraz Warlock: Mistrz Magii.

Batman: Arkham Asylum Game of the Year

Wkrocz w mroczny świat nieokiełznanego szaleństwa, gdzie Joker wprowadza w życie swój najbardziej diaboliczny plan. Pacjenci szpitala psychiatrycznego Arkham wydostali się na wolność – tylko Batman może opanować chaos i przywrócić porządek w zakładzie. Poznaj tajemnice wyspy i przeżyj najmroczniejszą z przygód Batmana! Wydanie Game of the Year Edition zawiera cztery dodatkowe mapy do gry w trybie wyzwań.

Dark Souls: Prepare To Die Edition

Dark Souls to gra łącząca gatunki action—adventure i RPG, utrzymana w stylistyce mrocznego, średniowiecznego fantasy. Następca świetnie przyjętego przez graczy Demon’s Souls to tytuł, który intensywne potyczki z licznymi przeciwnikami i szeroką gamę podziemi łączy z rewolucyjną mechaniką rozgrywki online, oferując niezapomniane przeżycia. Unikaj czającej się na każdym kroku śmierci i przekonaj się, za co miliony graczy pokochały tę serię gier. Zawartość wydania „Prepare to die edition” obejmuje dodatkowe bronie i pancerze, zaklęcia, postacie, zadania oraz tryb gry wieloosobowej.

Warlock: Mistrz Magii

Warlock to klasyczna strategia turowa, nawiązująca do złotych wzorców gatunku, ustanowionych przez serię Civilization. Fabuła gry została osadzona w fantastycznym świecie Ardanii, spopularyzowanym w serii gier Majesty. Gracze wcielają się w rolę Wielkiego Maga i próbują zbudować olbrzymie, magiczne imperium, rozszerzać jego granice pokonując armie przeciwników, wynaleźć nowe, potężne zaklęcia i z ich pomocą zdobyć upragniony tytuł Warlocka.Klemens
2013-03-11 18:56:12