LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Premiera gry Tropico 4 Czasy Współczesne

CD Projekt opublikował komunikat poświęcony premierze gry Tropico 4 Czasy Współczesne.

Dziś premiera dodatku do czwartej części znanej serii gier strategiczno-ekonomicznych – Tropico 4 Czasy Współczesne!

W realia małego wyspiarskiego państwa wkracza współczesny świat wraz ze wszystkimi zaletami i wadami! Nowoczesna technologia, która zastąpi stare i nieefektywne rozwiązania. Podniesiony standard życia obywateli, którzy pragną zmian godnych XXI w.

Świat idzie do przodu, więc i państwo gracza nie może stać w miejscu. Potrzeba nowych i przemyślanych ruchów, by móc konkurować w międzynarodowym wyścigu ekonomiczno-zbrojeniowym. Nowoczesne technologie stanowią nie tylko obiecujące narzędzie, które pomoże naszemu dyktatorowi w rozwijaniu wyspiarskiej enklawy, lecz także spore zagrożenie, które może się przyczynić do obalenia dotychczasowych rządów.

Dbaj o ekonomię i nastroje mieszkańców, buduj efektowną nowoczesną infrastrukturę, prowadź rozbudowane kontakty handlowe i dyplomatyczne, konkuruj z pozostałymi państwami, walcz z klęskami żywiołowymi, myśl współcześnie i bądź najlepszym dyktatorem!

Tropico 4 Czasy Współczesne jest dostępny na platformę PC w polskiej wersji językowej i rewelacyjnej cenie 39,99 zł. Uwaga: do zabawy wymagana jest podstawowa wersja Tropico 4.Klemens
2012-05-25 20:20:44