LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Premiera Majesty Anthology i Majesty 2: Zestaw Dodatków

Cenega opublikowała komunikat poświęcony premierze Majesty Anthology i Majesty 2: Zestaw Dodatków.

Cenega, wyłączny partner firmy 1C w Polsce, Czechach i na Słowacji oraz partner na Węgrzech ogłasza, że już dziś do sklepów trafią gry Majesty Anthology oraz Majesty 2: Zestaw Dodatków. Są to wydania jednej z najlepszych serii gier łączących w sobie najbardziej pożądane elementy strategii i klasycznych RPGów. Wersja Majesty Anthology zawiera pierwszą część gry Majesty: Władca Ardanii wraz z dodatkiem Północna Ekspansja oraz drugą część Majesty 2: Symulator Królestwa Fantasy wraz z 3 dodatkami (Obrońca Korony, Wojna o Ardanię i Mroczne Królestwo). Wersja Majesty 2: Zestaw Dodatków kierowana jest zaś do wszystkich tych, którzy posiadają już Majesty 2: Symulator Królestwa Fantasy – zawiera 3 dodatki, które wymagają zainstalowanej podstawowej wersji gry. Wszystkie gry i dodatki opracowano w podwójnej wersji językowej: polskiej (napisy) i angielskiej.

W Ardanii, w której rozgrywa się akcja Majesty 2, to co fantastyczne i nadprzyrodzone jest w pełni normalne i rzeczywiste. Świat ten po brzegi zaludniony jest smokami, magami, ogrami oraz istotami wszelkiej innej maści rodem z powieści fantasy. Niestety w tak niebezpiecznym miejscu niezwykle trudno o pokój. To właśnie przed graczem stoi zadanie zaprowadzenia w Ardanii silnych rządów i upragnionego przez jej mieszkańców pokoju.

Dzięki wszechobecnemu humorowi klimat gry jest lekki i całkowicie odmienny niż w innych grach fantasy. Natomiast wartka akcja oraz połączenie elementów RTS i RPG, sprawiają że Majesty jak i jej druga część zapewnią każdemu wspaniałą rozrywkę na długie godziny.Klemens
2011-02-18 20:06:59